Již jsme informovali o službě kindlefeeder.com, která umožňuje zasílání článků do čtečky Kindle v článku “Zasílání aktualit RSS pomocí kindlefeeder.com“.
Nyní byla na serveru kindly.cz spuštěna nová služba v češtině na zasílání RSS feedů webových stránek do elektronické čtečky Amazon Kindle.
Články jsou zkonvertovány do mobi formátu a zaslány na čtečku. Zkonvertované články je možné také stáhnout pomocí webového prohlížeče, který je součástí Amazon Kindle přímo z webu kindly.cz.
Zatím je k dispozici přibližně 17 českých webů, které si můžete nechat zasílat. Nabídka by se měla do budoucna dále rozšiřovat.
Pro správnou funkci je potřeba vytvořit si účet na webu kindly.cz a povolit si zasílání článků z emailové adresy subscriptions@kindly.cz.

Návod na přidání emailové adresy je k dispozici na našem webu v článku “Jak na zasílání a konverzi dokumentů pomocí emailů @free.kindle.com, @kindle.com

Také je potřeba mít vytvořený účet u amazon.com.
Jestliže jej ještě nemáte, vytvořte si jej podle našeho návodu “Propojení Kindle s účtem na Amazonu

Jestliže nemáte ještě svůj Kindle a chtěli byste si jej objednat z webu amazon.com, postupujte podle návodu “Jak objednat?“.
Proti nákupu v České republice ušetříte stále přibližně 1000Kč i více. Bližší informace viz článek “Objednat Kindle z USA se stále vyplatí i po snížení limitu DPH“.

Další informace o službě se dočtete na stránkách kindly.cz