Na stránkách Amazon.com je k dispozici také řada knih zdarma. Nabídka knih zdarma se stále mění, proto nemá cenu zde uvádět seznamy knih zdarma, raději přikládám postup,jak si knihy zdarma od Amazonu stáhnout do svého Kindle.

  • Otevřete si stránku www.amazon.com a v levém menu si zvolte položku Books a podsekci Kindle eBooks

  • Dostanete se na stránku s nabídkou knih. V pravém horním rohu pod ikonou nákupního košíku zvolíte v menu “Sort by(seřadit podle) “Price: Low to High” (Ceny: od nejnižší do nejvyšší). Knihy se seřadí od nejlevnější.

  • Amazon knihy zdarma neřadí hned za sebou, ale mezi ostatní levné knihy. Takže je nutné si prohlédnout výsledky hledání po jednotlivých stranách a najít si knihy, u kterých je uvedena cena $0.00. Tyto knihy můžete stahovat zdarma.

  • Stažení knihy můžete provést přímo ze svého Kindlu přes webový prohlížeč nebo po přihlášení na svůj účet na Amazon.com, najdete knihu a zvolíte Buy Now. Kniha bude odeslána do vašeho Kindle. Nákup knih provedete stejným způsobem, ale Amazon si z vašeho účtu odečte platbu za knihu. Pro správnou funkci je nutné mít správně nastavený účet na Amazonu a přiřazený ke svému Kindle.

Jestliže ještě nemáte svůj Amazon Kindle 3,můžete jej objednat zde: https://ecti.cz/objednat-kindle/

Podrobný návod, jak objednat Amazon Kindle 3 ze stránek Amazon.com naleznete zde: https://ecti.cz/jak-objednat/